Szlovénia helyett Szlovákiába utazik az XCBlade Hungary Talent - két csapattal
2020-07-24 21:01:22
A koronavírus miatt sajnos nem tudják megszervezni Európa egyik legnagyobb utánpótlás tornáját, a szlovéniai Bled CCM tornát.
Így a szlovák és cseh select csapatok megbeszélték, hogy kétnapos tornát szerveznek az új, pezinoki jégpályán, a jó kapcsolatoknak köszönhetően pedig az XCBlade Hungary Talent két korosztálya is meghívást kapott a július 25-26-i eseményre.
A két csapat névsora
XCBlade HUNGARY TALENT 2006
1.Király Oliver
2.Leitgieb Dominik
3.Horváth Alex
4.Kuminka Zsombor
5.Birta Levente
6.Feher Kolos
7.Anatonjevics Alexander
8.Bardos Ándor
9.Nagy András
10.Molnár Botond
11.Nagy Benjamin
12.Barna Oliver
13.Laskawy Ferenc
14.Lehi Kristof
15.Keszthelyi Csaba
16.Bareith Sebestyén
17.Franyó Krisztián
18.Schwartz Gergő
19.Borsos Barna
XCBlade HUNGARY TALENT 2007
1.Kiss-Szironyi Benedek
2.Karó Levente
3.Hiezl Martin
4.Polgár Lázár
5.Nagy Dominik
6.Korpa András
7.Márffy Dominik
8.Carlson Paul
9.Erdősi Csanád
10.Ipolyszögi Csanád
11.Tóth Flórian
12.Szivák Gergő
13. Polonyi Nándor
14. Filipko Bence
15.Szűcs Martin
HMS CUP 2020
2006-os csapatok
1. HMS Select 06
2. ProTeam 06
3. Czech Eagles 06
4. XC Blade Hungary Talent 06
5. Nitra Knights 06
2007-es csapatok
5. HMS Select 07
6. ProTeam 07
7. Czech Eagles 07
8. XC Blade Hungary Talent 07
9. Moravia Select 07
Sorsolás (2020.07.25., szombat)
7:15-8:15 HMS Select 06 - Nitra Kings 06
8:30-9:30 HMS Select 07 - Czech Eagles 07
9:45-10:45 Moravia Select 07 - XC Blade Hungary Talent 07
11:00-12:00 Czech Eagles 06 - XC Blade Hungary Talent 06
12:15-13:15 ProTeam 06 - HMS Select 06
13:30-14:30 ProTeam 07 - HMS Select 07
14:45-15:45 Czech Eagles 07 - Moravia Select 07
16:00-17:00 Nitra Kings 06 - XC Blade Hungary Talent 06
17:15-18-15 Czech Eagles 06 -ProTeam 06
18:30-19:30 XC Blade Hungary Talent 07- ProTeam 07
Sorsolás (2020.07.26., vasárnap)
7:15-8:15 Moravia Select 07 - ProTeam 07
8:30-9:30 HMS Select 06 - XC Blade Hungary Talent 06
9:45-10:45 Nitra Kings 06 - Czech Eagles 06
11:00-12:00 HMS Select 07 - XC Blade Hungary Talent 07
12:15-13:15 ProTeam 07 - Czech Eagles 07
13:30-14:30 ProTeam 06 - XC Blade Hungary Talent 06
14:45-15:45 HMS Select 07 - Moravia Select 07
16:00-17:00 Czech Eagles 07 - XC Blade Hungary Talent 07
17:15-18-15 Nitra Kings 06 - ProTeam 06 18:30-19:30 Czech Eagles 06 - HMS Select 06
Szurkoljatok nekünk és kövessetek minket Facebookon és Instagramon!