Vo vekovej kategórií 2012 sú štyri tímy z Českej republiky - rovnako ako minulý rok sú najväčšími favoritmi na víťazstvo v turnaji. Doplnia ich dva slovenské tímy a dva poľské tímy, účastnícku listinu doplnia švédske, litovské a slovinské celky, samozrejme spolu s hostiteľským Hungary Talent.

Celkovo od 4. do 7. mája 2023 vycestuje do Budapešti 12 tímov zo siedmich krajín.

Mužstvá sú rozdelené do troch skupín, pričom z každej skupiny hrajú štyri mužstvá každý s každým. Prvé dva tímy v každej skupine budú hrať o miesta 1-6, zatiaľ čo druhé dva tímy budú hrať o miesta 7-12.

Podľa toho odohrá každý tím sedem zápasov 2x20 minút – pričom každý polčas sa bude počítať ako samostatný výsledok. Herný čas bude rovnaký ako v minulom roku, pričom prvých 10 minút je hrubý čas a druhých 10 minút čistého času.

Ako sme už niekoľko krát povedali, zabezpečujeme živé vysielanie všetkých zápasov pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť turnaja v Budapešti.

Na každý deň si viete vybrať link na daný deň.