A 2013-as egy olyan korosztály, ahol egyelőre kevés csapat van – most alakulnak az egyesületek gárdái, és közülük sokan idén játszanak először nagypályán. A mezőny többsége ezért Csehországból és Szlovákiából érkezik, de mellettük lengyel,francia csapat is van a résztvevők között, persze a házigazda Hungary Talenttel kiegészülve.

Összesen négy ország 12 csapata utazik Budapestre 2023. április 27-30. között.

A csapatokat három csoportba osztottuk, négy csapat egymás ellen fog játszani minden csoportból. A csoportok első két csapata az 1-6. helyekért, míg a második két csapata a 7-12. helyekért játszik majd.

Ahogy már többször említettük, minden mérkőzésről élő streamet fogunk biztosítani azoknak, akik nem tudnak kilátogatni a budapesti tornára.

Minden nap az adott nap linkjét kell kiválasztani:

2023.április.27 csütörtök

2023.április.28., péntek

2023.április.29, szombat

2023.április.30 ,vasárnap

Ennek megfelelően minden csapat hét 2x15 perces meccset fog játszani – ahol minden félidő külön eredménynek számít majd.