Bár sok csapatnak már ismerős környezet lesz Budapesten, sok komoly select csapat először látogat hozzánk – köztük olasz és osztrák egyesületek is.
Összesen nyolc ország 12 csapata érkezik Budapestre 2023. május 18-21. között.
A csapatokat három csoportba osztottuk, négy csapat egymás ellen fog játszani minden csoportból. A csoportok első két csapata az 1-6. helyekért, míg a második két csapata a 7-12. helyekért játszik majd.

Ennek megfelelően minden csapat hét 2x20 perces meccset fog játszani – ahol minden félidő külön eredménynek számít majd. A játékidő ugyanúgy, mint tavaly az első tízpercben futóóra, a második tízpercben pedig tisztán játék.

Ahogy már többször említettük, minden mérkőzésről élő streamet fogunk biztosítani azoknak, akik nem tudnak kilátogatni a budapesti tornára.